Knihy ve škole, škola v knihách

20.08.2015 11:14

Stejně jako učitelé, i my věříme, že pro děti je velmi důležité číst knihy. A tak vám rádi zprostředkujeme přísun knih do škol.

Co nabízíme?

  1. Zajistíme jakoukoliv knihu.

Na rozdíl od distributorů, kteří nabízejí pouze jimi distribuované knihy a mají tedy omezenou škálu výběru, my jsme nezávislé knihkupectví, které čerpá ze všech distribucí a můžeme tedy nabídnout jakýkoliv titul, který je v ČR v nabídce. Pokud to bude nutné, zajistíme vám titul i antikvární, bude-li v antikvariátech k sehnání. Samozřejmě rovněž dodáváme učebnice.

 

 

  1. Knihy přijedou přímo do školy.

Knihy zajistíme od různých distributorů a doručíme je přímo do vaší školy. Pro Vás tedy odpadne nutnost shánět potřebné knihy na různých místech, nechat si je složitě posílat nebo pro ně jezdit. Stačí nám zaslat seznam knih, které chcete pořídit a my zařídíme zbytek.

 

 

  1. Naše zkušenosti a knižní tipy jsou vám k dispozici.

V České republice vychází každoročně kolem 15 000 titulů. Je tedy přirozené, že není v ničích silách se orientovat v celé knižní nabídce. Ani my ji neznáme úplně dopodrobna, ale přece jen máme poměrně velký přehled. Rádi vám tedy poskytneme tipy na kvalitní a hezké knihy, které vyšly v nedávné době a které by bylo škoda minout. Máme připraven i ideální soupis literatury pro všechny stupně, který zahrnuje jak knihy nové, tak i klasickou dětskou literaturu a nesmrtelné příběhy.

 

 

  1. Při dlouhodobé spolupráci se s vámi rádi domluvíme na slevách.

Pokud budete chtít navázat dlouhodobou spolupráci, pak se při druhé a dalších zakázkách rádi domluvíme na příjemných slevách pro Vaši školu. Slevy se pohybují od 5% do 10% podle velikosti zakázky. Tím se dostanete velmi blízko k internetovým cenám, avšak s tím, že my všechno zařídíme a knihy přivezeme.

 

 

  1. Všechny vaše učitele čeká malý příjemný dárek.

V našem knihkupectví najdete i malou kavárnu, ve které je možno ochutnat skvělou čerstvě praženou kávu, případně čaje v bio kvalitě a domácí limonády od místního výrobce. Až vaši učitelé půjdou kolem, mohou zajít na cokoliv z našeho nápojového lístku zdarma. Dvakrát. Poukazy budou součástí dodávky.